Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Intencje mszalne

Intencje Mszalne 30.08.2020r. - 06.09.2020r.

NIEDZIELA – XXII ZWYKŁA - 30.08.2020r.

07.30

+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska (ostatnia)

07.30

+ Kazimierz Jóźwik (1 rocz. śm.) Cr. Jóźwik

09.30

+ Mariusz Chrzanowski (urodziny), Józef, Cecylia, Najmoła

09.30

+ Grzegorz Pawelczyk ( int. od rodziny Gołębiewskich i Gołąbiowskich)

10.45

KAPLICA

+ Konrad Knopczyński (urodziny)

12.00

+ Piotr Oleksiak ( int. od uczestników pogrzebu)

16.00

+ Marianna i Czesław Brzuzy

16.00

+ Edward Bielecki ( int. od uczestników pogrzebu)

PONIEDZIAŁEK– 31.08.2020r.                                                                  

07.00

+ Cr Ogonowskich

07.00

+ Teresa, Stanisław, Eugeniusz Napiórkowscy, Cr. Napiórkowskich i Żerańskich

18.00

+ Józef i Anna Daniłowicz

18.00

+ Grzegorz Pawelczyk (int. od rodziny Teofilaków)

WTOREK – 01. 09.2020r.

07.00

+ Janina i Leszek Radulscy – Msza św. Gregoriańska

07.00

+ Krystyna Ciszkowska (4 rocz. śm.), Witold, Sławomir Ciszkowscy Cr. Ciszkowskich

18.00

+ Stanisław, Bronisława, Maria Dzwonkowscy

18.00

+ Krzysztof Jabłonowski (int. od KŻR z Pruszk)

ŚRODA– 02.09.2020r.

07.00

+ Piotr i Marianna Napiórkowscy, Stanisław i Feliksa Kobylińscy

07.00

+ Aniela i Stefan Białobrzescy z dziećmi

18.00

+ Janina i Leszek Radulscy – Msza św. Gregoriańska

18.00

+ Bronisław i Anna Jobda, Teresa Michalik

CZWARTEK – 03.09.2020r . I CZWARTEK MIESIĄCA

07.00

+ Tadeusz Wiewiórkowski, Aleksander i Marianna Brzuzy

07.00

+ Stefan Jończyk (imieninowa)

18.00

+ Janina i Leszek Radulscy – Msza św. Gregoriańska

18.00

+ Jolanta Tkacz (17 rocz. śm.)

PIATEK – 04.09.2020r. I PIĄTEK MIESIACA

07.00

+ Rozalia, Henryk, Teodor Załęscy

07.00

+ Henryk Daszewski (int. od Gertrudy Zalewskiej z rodziną)

09.00

+ Grzegorz Pawelczyk (int. od rodziny Zdziarskich)

18.00

+ Janina i Leszek Radulscy – Msza św. Gregoriańska

18.00

+ Apolonia Napiórkowska (w rocznicę)

SOBOTA05.09.2020r. I SOBOTA MIESIĄCA

07.00

+ Janina i Leszek Radulscy – Msza św. Gregoriańska

07.00

+ Stanisław Kluczek (int. od Przyjaciół Rodziny)

18.00

Dziękczynna za 40 lat małżeństwa Adama i Ewy Napiórkowskich

18.00

+ Marcin Przeradzki

18.30

+ Adolf Światłoch (50 rocz. śm.)

NIEDZIELA – XXIII ZWYKŁA - 06.09.2020r. I NIEDZIELA MIESIĄCA

07.30

+ Helena Chrzanowska (17 rocz. śm.)

07.30

+ Stefan Karczewski (imieninowa), Barbara Karczewska

09.30

+ Kpt Zdzisław Ukleia w 81 rocz. śm. w obronie Różana

   (int. od siostrzenicy Grażyny Trzeciak)

09.30

+ Janina i Leszek Radulscy – Msza św. Gregoriańska

10.45

KAPLICA

+ Edward i Bolesława Janiszewscy, Anna i Henryk Kula

12.00

+ Wacław Napiórkowski ( int. od uczestników pogrzebu)

16.00

+ Władysław i Teresa Wójcik

16.00

+ Jerzy i Regina Czajka

wzasiegu logo w70pxrngk