INTENCJE MSZALNE 28.11.2021r. – 05.12.2021r.
I NIEDZIELA ADWENTU – 28.11.2021r. |
|
07.30 |
† Adam Wicepolskii (19 rocz. śm.), Stafan Napiórkowski |
07.30 |
† Anna i Włodzimierz Uthof (int. od przyjaciół z Pielgrzymk) |
09.30 |
† Tadeusz Skrocki – Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
† Bogdan (11 rocz. śm.), Jan Smolińscy |
10.45 |
† Ryszard Walesiak |
12.00 |
† Janina Jastrzębska (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Czesław i Stanisław (33 rocz. śm.) Mirkowicz |
16.00 |
† Halina i Stanisław Jankowscy |
PONIEDZIAŁEK– 29.11.2021r. |
|
07.00 |
† Tadeusz Skrocki – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Bronisław Bartniczak |
18.00 |
† Jan, Halina, Marianna |
18.00 |
† Danuta i Władysław Janyszko, Kazimierz i Feliksa Napiórkowscy |
WTOREK – 30.11.2021r. ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA |
|
07.00 |
† Tadeusz Skrocki – Msza św. Gregoriańska (ostatnia) |
07.00 |
† Stanisława Płodzich, Stanisław Dobrowolski |
18.00 |
† Janina (10 rocz. sm.) i Zdzisław Bartniczak |
18.00 |
† Andrzej Grzegorczyk (int. od rodziny Prusik i Zygmuntowicz) |
ŚRODA– 01.12.2021r. |
|
07.00 |
O Boże Bł. i opiekę NMP dla Jadwigi Czaplickiej w 80 rocz. ur. (int. od dzieci) |
07.00 |
† Kazimierz Witkowski |
18.00 |
† Jan Gutowski – Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Kazimierz Todorowski (12 rocz. śm.) |
CZWARTEK – 02.12.2021r. ( I CZWARTEK MIESIĄCA) |
|
07.00 |
† Krystyna Kaczmarska |
07.00 |
† Cecylia Śliwka |
18.00 |
† Jan Gutowski – Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Stefan Jończyk (33 rocz. śm.) |
PIATEK – 03.12.2021r. (I PIĄTEK MIESIĄCA) WSP. ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, PREZBITERA |
|
07.00 |
† Jan Gutowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Marianna (14 rocz. śm.) i Jan Waśniewscy |
09.00 |
† Zenon Gula (18 rocz. śm.) |
18.00 |
† Andrzej, Stanisław, Julianna, Józef Duda, Władysław, Władysława Pędzich |
SOBOTA– 04.12.2021r. (I SOBOTA MIESIĄCA) |
|
07.00 |
† Jan Gutowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Andrzej Kowalski (int. od rodzeństwa i mamy) |
18.00 |
† Barbara Bloch (imieniny) |
18.00 |
† Janusz Wanat |
II NIEDZIELA ADWENTU – 05.12.2021r. (I NIEDZIELA MIESIĄCA) |
|
07.30 |
† Marianna i Stanisław Parzychowscy (int. od syna Wojciecha z rodziną) |
09.30 |
† Włodzimierz i Anna Uthof (int. od KŻR Męskiego) |
09.30 |
† Barbara Laskowska (imieniny) |
10.45 |
† Franciszek Kordowski (12 rocz. śm.) |
12.00 |
† Stanisław Załęski (int. od uczestników pogrzebu) |
12.00 |
† Teresa Teofilak (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Jan Gutowski – Msza św. Gregoriańska |
16.00 |
† Władysława Kobylińska w rocz. śm. |