INTENCJE MSZALNE 24.10.2021r. – 31.10.2021r.
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA- 24.10.2021r. |
|
07.30 |
† Henryka i Mieczysław Biedrzyccy |
07.30 |
† Andrzej i Jadwiga Górka |
09.30 |
† Stanisław, Marta i Henryk Biedrzyccy |
09.30 |
† Władysława Szymańska (33 rocz. śm.), Witold Dawidczyk (42 rocz. śm.) |
10.45 |
† Tadeusz i Barbara Kordowscy |
12.00 |
† Franciszek Mróz (int. od uczestników pogrzebu) |
12.00 |
† Waldemar Józwik (1 rocz. śm) |
16.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
16.00 |
† Leokadia Chełchowska (16 rocz. śm.) |
PONIEDZIAŁEK– 25.10.2021r. |
|
07.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Cr. Skalskich, Zawadzkich, Kołodziejskich, Żytowieckich, Grabowskich, Kibret Geleta |
18.00 |
† Krzysztof – Wiesław Głażewski (int. od brata Henryka z rodziną) |
18.00 |
† Andrzej Wasielewski, Adela i Witold Karaś |
WTOREK – 26.10.2021r. |
|
07.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Stanisław i Halina Białobrzescy |
09.00 |
X Rocznica nadania imienia Jana Pawła II Zespołowi Szkół w Różanie |
18.00 |
† Stanisław Kluczek |
18.00 |
† Edward, Antoni, Feliksa Każulewscy |
ŚRODA– 27.10.2021r. |
|
07.00 |
O zdrowie duszy i ciała, Boże Bł., opiekę NMP dla Janka Jankowskiego i tych którzy się nim opiekują |
07.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Lech Gołebiewski (int. od rodziny Tomaszewskich) |
18.00 |
† Helena Kołakowska, Irena Napiórkowska |
CZWARTEK – 28.10.2021r. ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA |
|
07.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Edward (4 rocz. śm.) i Tadeusz Kruszewscy |
18.00 |
† Tadeusz Bonisławski, Halina Żurawińska |
18.00 |
† Tadeusz Skrocki (imieniny) |
PIATEK – 29.10.2021r. |
|
07.00 |
† Kazimierz Korczakowski |
07.00 |
† Anna Uthof (int. od Zofii Napiórkowskiej) |
18.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Tadeusz Perzanowski (1 rocz. śm., imieniny) |
SOBOTA– 30.10.2021r. |
|
07.00 |
Dziękczynna za otrzymane łaski od Boga, opiekę NMP dla rodziny Suchtów, dzieci i wnuków |
07.00 |
† Jan Nalej (19 rocz. śm.) |
16.00 |
ŚLUB |
18.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska (ostatnia) |
18.00 |
† Maria Pruszkowska (5 rocz. śm.) |
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021r. |
|
07.30 |
† Eugeniusz Grabowski (3 rocz. śm.) |
07.30 |
† Henryka i Lucjan Przybylscy, Cr. Janyszków i Przybylskich |
09.30 |
† Franciszek i Zofia Biedrzyccy |
09.30 |
† Andrzej Prusik |
10.45 |
† Tadeusz Budny, Cr. Budnych i Cikaczów |
12.00 |
† Kazimierz Woźniak (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Zdzisław Garwacki, Dorota Szatkowska |
16.00 |
† Regina Wiewiórkowska (int. od rodziny Kobylińskich) |