Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Intencje mszalne

Intencje Mszalne 24. 02. - 03. 03. 2019

Niedziela

VII Zwykła 24.02.2019

07.30

+ Hieronima, Antoni Walendzik (24 greg.)

+ Wacław Załęski (40 r.)

09.30

+ Jadwiga Prusik (1 r.)

+ Antoni Mróz (16 r.)

10.45 kapl.

+ Wiesław Kołodziejski

12.00

+ Andrzej Boczkowski (od uczestników pogrzebu)

16.00

+ W intencji Ojczyzny

+ Irena, Józef Teofilak

 

Poniedziałek

25.02.2019

07.00

+ Hieronima, Antoni Walendzik (25 greg.)

18.00

+ Adela, Henryk Waśniewscy, Krystyna, Ignacy Kałasiewicz

Wtorek

26.02.2019

07.00

+ Hieronima, Antoni Walendzik (26 greg.)

+ S. Teresa Rodzewicz

18.00

+ Józef Pepłowski (od rodziny Młodzianowskich)

Środa

27.02.2019

07.00

+ Hieronima, Antoni Walendzik (27 greg.)

O Boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała dla Janka Jankowskiego i wszystkich, którzy się nim opiekują

18.00

+ Stanisława, Mieczysław Kordowscy, Florentyna, Jan Kordowscy

+ Jerzy Napiórkowski (13 r.)

Czwartek

28.02.2019

07.00

+ Hieronima, Antoni Walendzik (28 greg.)

+ Marianna, Jan, Halina

18.00

Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Mariusza Napiórkowskiego w 40 r. urodzin i całej jego rodziny

+ Zbigniew Gutowski

I Piątek

01.03.2019

07.00

+ Hieronima, Antoni Walendzik (29 greg.)

+ Zofia Głażewska (1 r.), Wacław Głażewscy

09.00

+ Tadeusz Biedrzycki (7 r.)

10.00

W intencji Jubilatów pożycia małżeńskiego

18.00

+ Irena, Henryk Godlewscy (1 greg.)

I Sobota

02.03.2019

07.00

+ Hieronima, Antoni Walendzik (ost. greg.)

+ Irena, Henryk Godlewscy (2 greg.)

16.00

Ślub

17.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Adeli Brant w 70 r. urodzin

18.00

+ Irena, Wiesław Budziszewscy, Marcin Grabowski

+ Aleksandra, Józef Matusiak i ich dzieci

Niedziela

VIII Zwykła 03.03.2019

07.30

+ Damazy Chodyna, Sabina Stepnowska, Władysław Welenc, Antoni, Stanisława Załęscy

+ Halina Szymczak (1 r.)

09.30

+ Edward Dawidowski (od uczestników pogrzebu)

+ Anna, Marian, Teresa, Stanisław Grzybowscy

10.45 kapl.

+ Stefan, Krystyna Mroczkowscy

12.00

+ Wiesław Wasilewski ( od uczestników pogrzebu)

16.00

+ Eugeniusz Krawczyk (25 r.)

+ Irena, Henryk Godlewscy (3 greg.)

wzasiegu logo w70pxrngk