Intencje Mszalne 23.08.2020r. - 30.08.2020r.
NIEDZIELA – XXI ZWYKŁA - 23.08.2020r. |
|
07.30 |
+ Jan, Genowefa, Leon Płużyczka, Jadwiga Sieliwanów |
09.30 |
+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
+ Wacław i Konstancja Soin |
10.45 KAPLICA |
+ Henryka Mościcka (1 rocz. śm.) |
12.00 |
+ Artur Różacki – (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
+ Władysław - Edward Ochenkowski (4 rocz. śm.) |
16.00 |
+ Bogdan Szczepkowski – (int. od uczestników pogrzebu) |
PONIEDZIAŁEK– 24.08.2020r. |
|
07.00 |
+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
+ Marcin Przeradzki |
18.00 |
+ Sylwester Nasiadka (int. od sąsiadów z Placu Obrońców Różana) |
18.00 |
O szczęśliwe rozwiązanie dla Sylwii |
WTOREK – 25. 08.2020r. |
|
07.00 |
+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
+ Krystynę i Alojzy Orzoł |
18.00 |
+ Halinę i Józef Kaczmarczyk, Rodziców Kaczmarczyków i Szablaków |
18.00 |
+ Marek Lewandowski (int. od rodziny Janyszko i Długołęckich) |
ŚRODA– 26.08.2020r. UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ |
|
07.00 |
+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
+ Stanisław Peczyński (1 rocz. śm.) |
09.00 |
|
18.00 |
+ Stanisław Kluczek (4 miesiąc) |
18.00 |
+ Wacław Napiórkowski (int. od KŻR Męskiego) |
CZWARTEK – 27.08.2020r . |
|
07.00 |
+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
O Boże Błogosławieństwo dla Janka Jankowskiego i tych którzy się nim opiekują. |
18.00 |
+ Piotr Oleksiak (int. od uczestników dziennego Domu Senior +) |
18.00 |
+ Bogdan Szczepkowski (int. od Ryszarda Surmy) |
PIĄTEK – 28.08.2020r. |
|
07.00 |
+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
+ Elżbieta Borowska(6 rocz. śm.) |
18.00 |
+ Karol i Czesława Zalewscy |
18.00 |
+ Henryk (30 rocz. śm.) Marcela (15 rocz. śm.) Napiórkowscy |
SOBOTA– 29.08.2020r. |
|
07.00 |
+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
+ Łukasz Ordak ( 9 rocz. śm.) |
17.00 |
ŚLUB |
18.00 |
+ Cecylia Śliwka |
18.00 |
+ Łukasz Nowacki ( 38 rocz. urodzin) |
NIEDZIELA – XXII ZWYKŁA - 30.08.2020r. |
|
07.30 |
+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska (ostatnia) |
07.30 |
+ Kazimierz Jóźwik (1 rocz. śm.) Cr. Jóźwik |
09.30 |
+ Mariusz Chrzanowski (urodziny), Józef, Cecylia, Najmoła |
09.30 |
+ Grzegorz Pawelczyk ( int. od rodziny Gołębiewskich i Gołąbiowskich) |
10.45 KAPLICA |
+ Konrad Knopczyński (urodziny) |
12.00 |
+ Piotr Oleksiak ( int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
+ Marianna i Czesław Brzuzy |
16.00 |
+ Edward Bielecki ( int. od uczestników pogrzebu) |