INTENCJE MSZALNE 17.04.2022r. – 24.04.2022r.
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 17.04.2022r. |
|
06.00 |
REZUREKCJA |
09.30 |
† Aniela i Stefan Białobrzescy – Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
† Krzysztof Beczak |
10.45 |
† Anastazja Bełdycka (22 rocz. śm.), Jarosław Biedrzycki (1 rocz. śm.) |
12.00 |
† Za zmarłych spoczywających na cmentarzu w Różanie (int. od Wandy Wawrzyszczak) |
16.00 |
† Jan i Joanna Płodziszewscy |
16.00 |
† Wacław Kępka (18 rocz. śm.), Cr. Mroczkowskich i Kępków |
PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY– 18.04.2022r. |
|
07.30 |
† Józef, Jan, Stanisława Napiórkowscy |
09.30 |
† Aniela i Stefan Białobrzescy – Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
† Feliksa i Stanisław Brzuzy |
12.00 |
† Stanisław Mroczkowski (int. od uczestników pogrzebu) |
WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY – 19.04.2022r. |
|
07.00 |
† Aniela i Stefan Białobrzescy – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Kazimierz Mrozek (14 rocz. śm.) |
18.00 |
O Boże Bł. dla Danuty i Jana Szydlik w 35 rocz. ślubu |
18.00 |
† Adam Wasilewski (6 rocz. śm.) |
ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY – 20.04.2022r. |
|
07.00 |
† Eugeniusz Napiórkowski (int. od Elżbiety i Tadeusza z USA) |
07.00 |
† Stefania Lalak (20 rocz. śm.) |
18.00 |
† Aniela i Stefan Białobrzescy – Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Józef, Wacław, Marianna Załęscy |
CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 21.04.2022r. |
|
07.00 |
† Aniela i Stefan Białobrzescy – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Eugeniusz Napiórkowski (int. od rodziny Jankowskich z Chrzczonek) |
18.00 |
† Zofia i Antoni Skórzyńscy |
18.00 |
† Józefa, Pelagia, Michalina, Zygmunt, Remigiusz Kacprzykowscy |
PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 22.04.2022r. |
|
07.00 |
† Aniela i Stefan Białobrzescy – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Anna, Zbigniew, Michał Parcińscy |
18.00 |
† Antoni i Waldemar Brant |
18.00 |
† Marianna i Antoni Brzuzy, Feliksa i Józef Brzuzy, Dominika i Jan Nowakowscy |
SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY – 23.04.2022r. |
|
07.00 |
† Aniela i Stefan Białobrzescy – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Bogdan Szczepkowski, Dariusz Olbryś |
16.00 |
ŚLUB |
18.00 |
† Waltruda Malicka |
18.00 |
† Halina Gutowska (1 rocz. śm.) |
II NIEDZIELA WIELKANOCY CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 24.04.2022r. |
|
07.30 |
† Dziadkowie Załęscy, Władysław Welenc, Cr. Załęskich |
07.30 |
† Jerzy Czaplicki (imieniny) |
09.30 |
† Aniela i Stefan Białobrzescy – Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
† Wojciech Napiórkowski (imieniny) |
10.45 |
† Zdzisław (8 rocz. śm.), Stanisława, Stanisław, Karaśkiewicz |
12.00 |
Za Ojczyznę |
12.00 |
† Marianna Surma (int. od. Rodziny i dzieci) |
16.00 |
† Aniela Dziubacka, Bogdan Dominiak, Stanisław i Aleksandra Jurowscy, Henryk Biedrzycki |
16.00 |
† Antonina, Aleksander, Jan, Wojciech Napiórkowscy |