Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Intencje mszalne

Intencje Mszalne 11.10.2020r. - 18.10.2020r.

NIEDZIELA – XXVIII ZWYKŁA - 11.10.2020r.

07.30

† Jan Musiński (3 rocz. śm.)

07.30

† Marek i Ryszard Prusik

09.30

† Regina Czajka – Msza św. Gregoriańska

09.30

† Bogdan Matuszewski, Marianna i Czesław Daniszewscy, Cr. Orysiaków

10.45

†Tadeusz Budny, Cr. Budnych i Cikaczów

12.00

† Krystyna Kaczmarska (int. od uczestników pogrzebu)

12.00

† Jan Chojnowski

16.00

† Jan Brant, Cr. Brant

16.00

† Józef i Halina Kaczmarczyk, Rodzice Kaczmarczyk i Szablak

PONIEDZIAŁEK– 12.10.2020r.

07.00

† Regina Czajka – Msza św. Gregoriańska

07.00

† Bogdan Szczepkowski (int. od rodziny z Barcic)

18.00

† Andrzej Wasielewski (3 rocz. śm.)

18.00

† Teresa i Stanisław Chont

WTOREK – 13.10.2020r. WSP. BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO

07.00

† Wacława Smolińska (5 rocz. śm.)

07.00

† Rozalia (5 rocz. śm.), Henryk Załęscy

18.00

† Regina Czajka – Msza św. Gregoriańska

18.00

O Boże Błogosławieństwo dla Anny Cienkowskiej

ŚRODA– 14.10.2020r.

07.00

† Regina Czajka – Msza św. Gregoriańska

07.00

† Stefan i Regina Rostkowscy

18.00

† Kazimierz Świercz (5 rocz. śm.)

18.00

† Teresa, Mariann i Bogusław Krawczyk, Leokadia i Józef Garwaccy

CZWARTEK – 15.10.2020r .

07.00

† Regina Czajka – Msza św. Gregoriańska

07.00

† Wacława i Stanisław Ziembińscy

18.00

† Aleksandra i Edward Bartniczak

18.00

† Jadwiga Prusik i rodzice

PIATEK – 16.10.2020r. WSP. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

07.00

† Regina Czajka – Msza św. Gregoriańska

07.00

† Jadwiga i Sławomir Pruszkowscy

18.00

† Jan Popiołek (19 rocz. śm.)

18.00

† Wanda Klich

SOBOTA17.10.2020r. WSP. ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA

07.00

† Regina Czajka – Msza św. Gregoriańska

07.00

† Jerzy Merecki

17.00

ŚLUB

18.00

† Wiesław Łyziński (10 rocz. śm.), Albin i Helena Siepioła

18.00

† Krystyna Leśnik (int. od Rodziny Szczygłów z Siedlec)

NIEDZIELA – XXIX ZWYKŁA - 18.10.2020r.

07.30

† Robert Rekosz, Helena Tupacz (19 rocz. śm.)

07.30

† Jadwiga (imieniny), Stanisław Kacprzyńscy

09.30

O Boże błogosławieństwo dla Ireneusza Szatanka w 80 rocznicę urodzin

09.30

† Stanisław i Marta Biedrzyccy

10.45

†Krystyna Mróz (6 rocz. śm.)

12.00

† Krzysztof Brokowski (int. od uczestników pogrzebu)

12.00

† Tadeusz Olbryś (int. od uczestników pogrzebu)

16.00

† Regina Czajka – Msza św. Gregoriańska

16.00

† Andrzej (5 rocz. śm.) i Jadwiga Górka

wzasiegu logo w70pxrngk