Intencje Mszalne 08.11.2020r. - 15.11.2020r.
NIEDZIELA – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 08.11.2020r. |
|
07.30 |
† Henryka i Tadeusz Góreccy |
07.30 |
Dziękczynna i o Boże Błogosławieństwo dla Jadwigi i Jana Załęskich w 50 rocz. ślubu |
09.30 |
† Stanisław Kluczek - Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
Za zmarłych Członków KŻR Światło i Męskie i ich rodzin |
10.45 |
† Zofia Oleksiak (20 rocz. śm.) |
12.00 |
† Krzysztof Beczak (int. od uczestników pogrzebu) |
12.00 |
† Tadeusz Perzanowski (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Mieczysław Pruszkowski (5 rocz. śm.) |
16.00 |
† Witold Garwacki i rodziców Garwackich i Godlewskich |
PONIEDZIAŁEK– 09.11.2020r. ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ |
|
07.00 |
† Jan Gutowski |
18.00 |
† Stanisław Kluczek - Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Henrykę Kałasiewicz (6 miesiąc) |
WTOREK – 10.11.2020r. WSP. ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOCIOŁA |
|
07.00 |
† Ryszard Musiński, Cr. Usiądków i Musińskich |
18.00 |
† Stanisław Kluczek - Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
O Boże Błogosławieństwo dla Bożeny Budniak w 50 rocznicę urodzin. |
ŚRODA– 11.11.2020r. ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI - WSP. ŚW. MARCINA Z TOURS |
|
07.30 |
† Marcin Grabowski, Irena i Wiesław Budziszewscy |
09.30 |
Msza św. w intencji Ojczyzny |
12.00 |
† Tadeusz Skrodzki (int. od uczestników pogrzebu) |
12.00 |
† Marcin Przeradzki |
16.00 |
† Stanisław Kluczek - Msza św. Gregoriańska |
16.00 |
† Henryk Wnuk (1 rocz. śm.) |
CZWARTEK – 12.11.2020r . WSP. ŚW. JOZAFATA, BISKUPA I MMĘCZENNIKA |
|
07.00 |
† Stanisław Kluczek - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Wiesława i Franciszek Łupińscy |
18.00 |
† Krystyna Kanclerz ( 10 rocz. śm.) |
18.00 |
† Tadeusz Skrodzki (int. od Ewy Janusza Chojnowskich) |
PIATEK – 13.11.2020r. WSP. ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZEAAKA I KRYSTYNA |
|
07.00 |
† Stanisław Kluczek - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Zofia (13 rocz. śm.) i Roman Kaczmarscy |
18.00 |
† Henryka i Tadeusz Łepkowscy, Felicja, Jadwiga, Józef, Wojciech Pilciccy |
18.00 |
† Wacław Napiórkowski |
SOBOTA– 14.11.2020r. |
|
07.00 |
† Stanisław Kluczek - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Alberta (26 rocz. śm.), Bogusław, Czesław, Mirosław, Bolesława Napiórkowscy |
14.00 |
ŚLUB |
18.00 |
† Władysław i Janina Kaźmierczak |
18.00 |
† Zofia, Teodor, Władysław Lubartowscy |
NIEDZIELA – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.11.2020r. |
|
07.30 |
† Bonifacy (16 rocz. śm.) i Stanisława Sękowscy |
07.30 |
† Bogdan Szczepkowski ( int. od dzieci) |
09.30 |
† Stanisław Kluczek - Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
† Jacek Solnicki (9 rocz. śm.) |
10.45 |
† Tadeusz i Barbara Kordowscy |
12.00 |
† Halina Chrzanowska (int. od uczestników pogrzebu) |
12.00 |
† Stanisław Janiszewski (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Ryszard Walesiak |
16.00 |
† Genowefa i Bolesław Parcińscy, Czesława i Jerzy Włodarczyk, Jadwiga Zagajewska, Agata Wysocka |