INTENCJE MSZALNE 05.09.2021r. – 12.09.2021r.
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA- 05.09.2021r. |
|
07.30 |
† Stanisława (31 rocz. śm.), Wacław, Wacław, Jerzy, Bronisław, Edmund Kacprzyccy, Cr. Kacprzyckich i Reczków, Damazy Reczek |
07.30 |
† Helena Chrzanowska (18 rocz. śm.) |
09.30 |
† Feliksa i Stanisław Kobylińscy |
09.30 |
† Regina i Jerzy Czajka |
10.45 |
† Barbara i Tadeusz Kordowscy |
12.00 |
† Anna Uthof (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Wanda Gołębiewska - Msza św. Gregoriańska |
PONIEDZIAŁEK– 06.09.2021r. |
|
07.00 |
† Apolonia Napiórkowska (13 rocz. śm.) |
07.00 |
† Danuta Lemańska (int. od rodziny Wasielewskich) |
09.00 |
Msza św. szkolna Zespół Szkół |
18.00 |
† Wanda Gołębiewska - Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Mieczysława Przeradzka (int. od syna Grzegorza z rodziną) |
WTOREK – 07.09.2021r. |
|
07.00 |
† Henryka Dawidczyk (int. od córki Anielii) |
07.00 |
† Jadwiga Daszewska (int. od Jadwigi Czaplickiej) |
18.00 |
† Wanda Gołębiewska - Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Edward Rosłon (int. od sąsiadów) |
ŚRODA– 08.09.2021r. ŚWIĘTO NARODZENIA NMP |
|
07.00 |
† Danuta Lemańska (int. od Bogdana) |
09.00 |
† Wanda Gołębiewska - Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Bolesława Grychczyńska |
18.00 |
† Mieczysława Przeradzka (int. od Hanny i Stanisława Krak) |
CZWARTEK – 09.09.2021r. |
|
07.00 |
† Wanda Gołębiewska - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Edward Rosłon |
18.00 |
† Jadwiga Janyszko |
18.00 |
† Halina Gutowska (int. od KŻR z Pruszk) |
PIATEK – 10.09.2021r. |
|
07.00 |
† Wanda Gołębiewska - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Jadwiga Daszewska (int. od Sabiny Kluczek z rodziną) |
18.00 |
† Marcin Grabowski (15 rocz. śm.) |
18.00 |
† Józef i Helena Pogłód |
SOBOTA– 11.09.2021r. |
|
07.00 |
† Wanda Gołębiewska - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Wacław (49 rocz. śm.), Wacława, Władysława Jóźwik |
17.00 |
ŚLUB |
18.00 |
† Barbara (14 rocz. śm.) i Mirosław Rusinek |
18.00 |
† Jan (42 rocz. śm.) i Stanisława Perzanowscy, Ludwig i Irena Długołęccy |
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021r. |
|
07.30 |
† Andrzej Grzegorczyk (60 urodziny, int. od rodziny Prusik i Zygmuntowicz) |
07.30 |
† Lech i Marek Lewandowscy |
09.30 |
† Czesław i Cecylia Ciszkowscy |
10.45 |
† Józef, Klemens, Helena, Jadwiga, Waldemar Woźniak |
12.00 |
† Wacława Budna (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Wanda Gołębiewska - Msza św. Gregoriańska |
16.00 |
† Krystyna i Henryk Paczkowscy |