INTENCJE MSZALNE 03.10.2021r. – 10.10.2021r.
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA- 03.10.2021r. |
|
07.30 |
† Józef i Halina Kaczmarczyk, Cr. Kaczmarczyków i Szablaków |
07.30 |
† Janina (36 rocz. śm.), Marian, Tadeusz, Stanisław Skroccy |
09.30 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
† Stanisław Napiórkowski |
10.45 |
O Boże Bł. opiekę NMP dla Teresy (imieniny) i Antoniego z dziećmi |
12.00 |
† Czesława Więckowska (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Jan i Zofia Trojanowscy (int. od chrześniaczki Katarzyny) |
16.00 |
† Wiesław Olżyński (7 rocz. śm.) |
PONIEDZIAŁEK– 04.10.2021r. WSP. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU |
|
07.00 |
† Lech Gołębiewski (int. od rodziny Hołozubiec) |
07.00 |
† Sabina, Antoni, Otylia, Sławomir, Jan Rogalscy |
18.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Jadwiga Daszewska (int. od Pracowników Urzędu Pocztowego w Różanie) |
WTOREK – 05.10.2021r. WSP. ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, DZIEWICY |
|
07.00 |
† Lech Gołębiewski (int. od Zakonu Bonifratów) |
07.00 |
† Edward Bielecki (1 rocz. śm.) |
18.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Jadwiga Załęska (int. od sąsiadów) |
ŚRODA– 06.10.2021r. |
|
07.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Krzysztof - Wiesław Głażewski (int. od rodziny Jóźwik) |
18.00 |
† Andrzej Bełdycki (7 rocz. śm.) |
18.00 |
† Edward Rosłon |
CZWARTEK – 07.10.2021r. WSP. NMP RÓŻAŃCOWEJ |
|
07.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Anna Bardłowska (11 rocz. śm.) |
18.00 |
† Piotr Brzózy |
18.00 |
† Barbara Terlecka (int. od sąsiadów) |
PIATEK – 08.10.2021r. |
|
07.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Ryszard Sławiński, Janina i Piotr Radzińscy |
18.00 |
† Edward Rosłon (int. od rodziny Górskich) |
18.00 |
† Jadwiga Daszewska (int. od Magdaleny Napiórkowskiej) |
SOBOTA– 09.10.2021r. |
|
07.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Lech Gołębiewski (int. od rodziny Kacprzyńskich) |
18.00 |
† Dariusz Ostrowski |
18.00 |
† Edward Dawidowski (imieniny) |
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021r. |
|
07.30 |
† Andrzej Grzegorczyk (int. od rodziny Prusik i Zygmuntowicz) |
07.30 |
† Aleksander i Zofia Głażewscy |
09.30 |
† Bogdan i Jan Matuszewscy, Marianna i Czesław Daniszewscy, Cr. Orysiaków |
09.30 |
† Robert Rekosz (20 rocz. śm.), Helena Tupacz (20 rocz.) |
12.00 |
O zdrowie, Boże Bł., opiekę NMP za dzieci i rodziców modlących się za nich na różańcu |
16.00 |
† Jerzy Merecki - Msza św. Gregoriańska |
16.00 |
† Jan, Maria, Waldemar, Roman Brant |