Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Intencje mszalne

Intencje Mszalne 02.08.2020r. - 09.08.2020r.

NIEDZIELA – XVIII ZWYKŁA - 02.08.2020r.

07.30

+ Stanisław (5 rocz. śm.), Eugenia (13 rocz. śm.) Mroczkowscy

07.30

+ Zuzanna Chełchowska, Genowefa Ponikiewska, Marianna Bełdycka

09.30

+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska

10.45

KAPLICA

ŚWIĘTEJ TRÓJCY 

 

O Błogosławieństwo Boże, zdrowie duszy i ciała dla Janka Jankowskiego w 28 rocz. urodzin

12.00

+ Jerzy Merecki ( int. od uczestników pogrzebu)

16.00

+ Józefa, Roman Janczewscy, rodzice, Jerzy, Franciszek Janczewscy, Halina i Edward Rynko

16.00

+ Edmund Kacprzycki Cr. Gawkowskich

rozdzielnik maly

PONIEDZIAŁEK– 03.08.2020r.                                                       

07.00

+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska

07.00

+ Jan Kowalewski (9 rocz. śm.) i jego rodzice

 

rozdzielnik malyWTOREK – 04. 08.2020r.

07.00

+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska

07.00

Dziękczynno – błagalna, o zdrowie i Boże Bł. Dla Wandy Mereckiej

rozdzielnik maly

ŚRODA– 05.08.2020r.

07.00

+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska

07.00

+ Leszek Czaplicki (43 rocz. śm.) Jerzy Czaplicki

rozdzielnik maly

CZWARTEK – 06.08.2020r .

07.00

+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska

07.00

+ Stanisławę Biedrzycką (3 rocz. śm.)

18.00

O Boże Bł., opiekę NMP i Łaskę zgody, zdrowia w rodzinie Zawadzkich

rozdzielnik maly

PIATEK – 07.08.2020r. I PIĄTEK MIESIĄCA

07.00

+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska

07.00

+ Bogusław Kubicki

09.00

+ Kazimierz Korczakowski

18.00

+ Piotr Oleksiak ( int. od Pracowników obsługi i emerytów ze Szkoły Podstawowej)

rozdzielnik maly

SOBOTA08.08.2020r.

07.00

+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska

07.00

+ Roman (17 rocz. śm.) i Zofia Kaczmarscy

17.00

ŚLUB

18.00

+ Teresę (18 rocz. śm.), Zbigniew, Tadeusz Sadłowscy

18.00

+ Bogdan Szczepkowski (int. od kolegi z ul. Gdańskiej)

rozdzielnik maly

NIEDZIELA – XIX ZWYKŁA - 09.08.2020r.

07.30

+ Elżbieta i Ryszard Brzezińscy

07.30

+ Leon i Irena Zalewscy, Paweł Biedrzycki

09.30

+ Teresa Kołodziejska ( 1 rocz. śm.)

09.30

O Błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Wioletty i Pawła Reszko w 30 rocznicę ślubu

10.45

KAPLICA

ŚWIĘTEJ TRÓJCY

+ Andrzej Ostrowski (6 rocz. śm.), Cr. Radziszewskich i Ostrowskich

12.00

+ Krystyna Leśnik (intencja od uczestników pogrzebu)

16.00

+ Henryk Ulatowski – Msza św. Gregoriańska

16.00

+ Helena i Piotr Wasielewscy i rodzice

wzasiegu logo w70pxrngk