INTENCJE MSZALNE 01.05.2022r. – 08.05.2022r.
III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 01.05.2022r. |
|
07.30 |
† Aniela i Stefan Białobrzescy – Msza św. Gregoriańska (ostatnia) |
07.30 |
† Stanisława, Wacław, Jerzy, Bronisław, Edmund Kacprzyccy, Cr. Kacprzyckich, Damazy Reczek, Cr. Reczków |
09.30 |
† Stanisław Napiórkowski – Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
† Andrzej Werbanowski (3 rocz. śm.) |
10.45 |
† Teresa i Czesław Minota, Zofia, Franciszek, Genowefa, Zielonka, Tadeusz i Kazimierz Myszka |
12.00 |
† Sławomir Bełdycki (int. od uczestników pogrzebu) |
12.00 |
† Jan, Franciszka, Józefa, Anna, Stanisław Sobieccy, Józefa i Jan Wojnarowscy, (int. od prawnuczki Joanny) |
16.00 |
† Edward Godlewski (15 rocz. śm.), Cr. Godlewskich i Więckowskich |
16.00 |
† Krzysztof Chrzanowski (4 rocz. śm.) |
PONIEDZIAŁEK – 02.05.2022r. WSP. ŚW. ATANAZEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA |
|
07.00 |
† Stanisław Napiórkowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Eugeniusz Napiórkowski (int. od rodziny Olkowskich) |
18.00 |
† Henryk Wnuk (urodziny) |
18.00 |
† Eugeniusz Napiórkowski (int. od Klubu Seniora) |
WTOREK – 03.05.2022r.UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI |
|
07.30 |
† Stanisław Napiórkowski – Msza św. Gregoriańska |
07.30 |
† Antoni Lewandowski (2 rocz. śm.) |
09.30 |
Za Ojczyznę |
12.00 |
† Michalina i Aleksander Napiórkowscy, Marianna i Stanisław Gałązka |
12.00 |
† Pelagia Ulatowska (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Grzegorz Pawelczyk (2 rocz. śm.), Sabina Walczak, Florian Cieśluk |
16.00 |
† Leon Miłoński |
ŚRODA – 04.05.2022r. WSP. ŚW. FLORIANA, MĘCZENNIKA |
|
07.00 |
† Zofia Napiórkowska (int. od rodziny Drężek z Szumowa) |
07.00 |
† Eugeniusz Napiórkowski (int. od rodziny Ciszkowskich, Zygmuntowicz, Załęskich) |
18.00 |
O Boże Bł. i zdrowie dla Ewy Graczyk |
18.00 |
† Stanisław Napiórkowski – Msza św. Gregoriańska |
I CZWARTEK MIESIĄCA– 05.05.2022r. |
|
07.00 |
† Kazimierz, Edward, Aleksandra Lalak |
07.00 |
O pomyślne zdanie egzaminu |
18.00 |
† Stanisław Napiórkowski – Msza św. Gregoriańska |
18.00 |
† Ireneusz Kubicki |
I PIĄTEK MIESIĄCA– 06.05.2022r. ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA |
|
07.00 |
† Władysław Tkacz (2 rocz. śm.) |
07.00 |
† Stanisław Osłowski |
09.00 |
† Stanisław Napiórkowski – Msza św. Gregoriańska |
09.00 |
† Bolesław Justowicz (12 rocz. śm.) |
18.00 |
O Boże Bł. dla Stanisława Kujawy |
I SOBOTA MIESIĄCA– 07.05.2022r. |
|
07.00 |
† Stanisław Napiórkowski – Msza św. Gregoriańska |
07.00 |
† Elżbieta Daniszewska |
18.00 |
† Henryka Kałasiewicz (2 rocz. śm.) |
18.00 |
† Stanisław i Stanisława Płodzich, Stanisław Dobrowolski |
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA– 08.05.2022r. |
|
07.30 |
† Stanisława Załęska |
07.30 |
† Stanisław Sumiński (27 rocz. śm.), Wacław i Karolina Sumińscy |
09.30 |
† Stanisław Napiórkowski – Msza św. Gregoriańska |
09.30 |
† Władysława i Aleksander Kędzierscy, Cr. Kędzierskich i Białkowskich |
10.45 |
† Władysława i Zygmunt Wierzbowscy |
12.00 |
† Bożena Wójcik (int. od uczestników pogrzebu) |
16.00 |
† Edward Rosłon (1 rocz. śm.) |
16.00 |
† Stanisław Świderski (imieniny) |