Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

XXXII niedziela zwykła (08. 11. 2015)

1. Dziś przypada VII dzień solidarności z Kościołem prześladowanym (Syria). Ofiary do puszek na „Kościół w Potrzebie”.

2. Jutro – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu czyli papieża.

3. W środę – 97. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.Msze św. o godz. 7.30, 9.30 i 16.00. O 9.30 Msza w intencji Ojczyzny, zapraszamy poczty sztandarowe, dzieci i młodzież szkolną. Zachęcamy do wywieszenia flagi narodowej.

4. Są dostępne nasze parafialne kalendarze na 2016 rok oraz kalendarze rolników.

5. Ofiary na wypominki roczne można składać do końca listopada.

6. Ofiary na remont organów złożyły rodziny z ul. Gdańskiej (3 rodziny), Rolnej, Placu Obrońców Różana, Sienkiewicza, Warszawskiej, Polnej, Targowej i Załuzia.

7. Ofiary na Seminarium i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy Miłon, Pruszk, Załęża Wielkiego, Placu Obrońców Różana, ul. Warszawskiej (część od Rynku), Sienkiewicza, Bloku 6B (1 i 2 klatka), bloków przy ul. Poniatowskiego.

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk