XXXII niedziela zwykła (08. 11. 2015)

1. Dziś przypada VII dzień solidarności z Kościołem prześladowanym (Syria). Ofiary do puszek na „Kościół w Potrzebie”.

2. Jutro – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu czyli papieża.

3. W środę – 97. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.Msze św. o godz. 7.30, 9.30 i 16.00. O 9.30 Msza w intencji Ojczyzny, zapraszamy poczty sztandarowe, dzieci i młodzież szkolną. Zachęcamy do wywieszenia flagi narodowej.

4. Są dostępne nasze parafialne kalendarze na 2016 rok oraz kalendarze rolników.

5. Ofiary na wypominki roczne można składać do końca listopada.

6. Ofiary na remont organów złożyły rodziny z ul. Gdańskiej (3 rodziny), Rolnej, Placu Obrońców Różana, Sienkiewicza, Warszawskiej, Polnej, Targowej i Załuzia.

7. Ofiary na Seminarium i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy Miłon, Pruszk, Załęża Wielkiego, Placu Obrońców Różana, ul. Warszawskiej (część od Rynku), Sienkiewicza, Bloku 6B (1 i 2 klatka), bloków przy ul. Poniatowskiego.