XIII Niedziela Zwykła (30. 06. 2019)

1. W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła a w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki Dzieł Misyjnych w Polsce.
  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

- I czwartek miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą o powołania kapłańskie od godz. 17.00.

- I piątek miesiąca: Msze św. do Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 9.00 i 18.00; adoracja Najświętszego Sakramentu: 7.30 - 9.00 i od godz. 17.00;

- I sobota miesiąca: Msze św. do Niepokalanego Serca NMP. o godz. 7.00 i 18.00.

1. Burmistrz Gminy Różan informuje, że wyjazd dzieci na kolonie letnie zorganizowane w miejscowości Łeba odbędzie się 6 lipca 2019r. Modlitwa i błogosławieństwo dzieci przed wyjazdem o godz. 07.30 w kościele. Wyjazd dzieci niepełnosprawnych odbędzie się 5 lipca 2019 r. o godz. 09.00.
  2. Od jutra, przez całe wakacje, Msze święte w dni powszednie będą odprawiane tylko o godzinie 7.00 rano. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 9.00. W sprawach pilnych proszę dzwonić.
  3. Ofiary na potrzeby parafii złożyły rodziny z ul. Czystej i Tęczowej. Bóg zapłać…
  4. Zmarli nasi parafianie: śp. Jan Głażewski z Różana w wieku 82 lat oraz śp. Leszek Gruda z Warszawy w wieku 41 lat, „Wieczny odpoczynek…”