XI Niedziela Zwykła (17. 06. 2018)

1. W piątek dzieci i młodzież szkolna kończą kolejny rok swojej nauki. Podczas Mszy Świętej o godz. 8.00 podziękujemy Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o szczęśliwe i bezpieczne wakacje. Zapraszamy na tę liturgię dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców. Przypominamy i zachęcamy uczniów by poprzez spowiedź i Komunię świętą godnie podziękowały Bogu za mijający rok szkolny. Najlepiej nie odkładać tego na później tylko w tym tygodniu to uczynić. Spowiadamy codziennie przed Mszą o godz. 18.00 i w czasie nabożeństwa czerwcowego.
  2. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej za naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  3. W następną niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Na Mszy Świętej o godz. 9.30 będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo i opiekę św. Floriana dla OSP Załuzie w 80 – lecie powstania jednostki pożarniczej.
  4. Msza święta o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloków przy ulicy Szkolnej, którzy przyjęli nawiedzenie Obrazu Jezusa Miłosiernego, będzie odprawiona 15 lipca o godzinie 12.00.
  5. Ofiary na kościół złożyły rodziny z ulicy Szkolnej i Dzbędza. Bóg zapłać.
  6. Dziś ofiary składane do puszek są przeznaczone na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
  7. Zmarli nasi parafianie:

+ śp. Ludwika Chełstowska z Załęża Sędziąt w wieku 85 lat,

+ śp. Stanisław Zajączkowski z Różana w wieku 79 lat,

+ śp. Krystyna Parcińska z Warszawy (pochodziła z Różana) w wieku 85 lat

+ śp. Róża Rzęzawa z Różana w wieku 64 lat, „Wieczny odpoczynek…”