X Niedziela Zwykła (10. 06. 2018)

1. W tym tygodniu patronują nam:
  • 11 VI (poniedziałek) – św. Barnaba, uczeń Pana Jezusa, towarzysz wypraw misyjnych św. Pawła, nazywany apostołem.
  • 13 VI (środa) – św. Antoni z Padwy, portugalski franciszkanin, wybitny kaznodzieja i misjonarz, ogłoszony Doktorem Kościoła. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 Procesja Fatimska. W tym dniu naszymi modlitwami otoczmy księdza Proboszcza z racji Jego imienin.
  • 14 VI (czwartek) – bł. Michał Kozal, wychowawca kleryków, biskup pomocniczy gnieźnieński, męczennik II wojny światowej
  1. W następną niedzielę ofiary składane na tace będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii, a składane do puszek na KUL i cele edukacyjne naszej Diecezji.
  2. 13 czerwca (środa) w Makowie Maz. o godzinie 17.00 w Parku Sapera spotkanie z prezydentem RP Andrzejem Dudą. Zapraszają organizatorzy.
  1. Organizatorom Festynu Rodzinnego dziękujemy za przekazanie zebranej ofiary w wysokości 2900 zł. na cele naszej parafii.
  1. W dniu dzisiejszym harcerze z Różana rozprowadzają „cegiełki” po 5, 10 i 20 zł. na zakup sztandaru ZHP.
  2. W najbliższą sobotę (16 czerwca) po raz kolejny młodzież naszej Diecezji będzie uczestniczyła w Festiwalu w Płonce Kościelnej. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, chętni mogą zgłaszać się u ks. Mateusza.
  3. Ofiary na kościół złożyły rodziny z ul. Czystej, Targowej i Placu Obrońców Różana. Bóg zapłać…