VII Niedziela Zwykła (24. 02. 2019)

1. W tym tygodniu przypadają:
  • I piątek miesiąca. Msze Święte do Najświętszego Serca Pana o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu 7.30 - 9.00 i od 17.30.
  • I sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  1. 1 marca (piątek) o godz. 10.00 będzie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Jubilatów pożycia małżeńskiego z terenu gminy Różan i gminy Młynarze. Jubilatów z rodzinami zapraszamy na dziękczynną Eucharystię.
  2. W przyszła niedzielę taca będzie przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.
  3. Przy usuwaniu drzew na cmentarzu i przy kościele pracowali panowie z:
  • OSP Szygi: Rupiński Tadeusz, Rupiński Janusz, Rupiński Andrzej, Rupiński Tomasz, Karaśkiewicz Andrzej, Karaśkiewicz Paweł, Załęski Hubert, Zaręba Tomasz.
  • OSP Mroczki Rębiszewo: Pepłowski Jerzy, Załęski Andrzej, Załęski Przemysław, Machnowski Mirosław, Mosakowska Dorota, Mosakowski Stanisław, Trojecki Krzysztof.
  • OSP Załuzie: Strzelecki Stanisław, Kanclerz Rafał, Szablak Mariusz.
  • Pruszk: Kobyliński Dariusz, Gutowski Jan, Pruszkowski Tomasz.
    Bóg zapłać za piękną pracę.
  1. Ofiary na kościół złożyły rodziny z Załęża Eliasze i ul. Nadnarwiańskiej.
  2. Zmarł nasz parafianin śp. Stefan Karczewski z Różana w wieku 83 lat. „Wieczny odpoczynek…”