Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocna (06. 05. 2018)

  1. Od dzisiejszej niedzieli do środy w Kościele trwają kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy.
  2. We wtorek przypada uroczystość głównego patrona Polski, św. Stanisława, biskupa i męczennika. Odpust w parafii Sieluń.
  3. Za tydzień, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego o godz. 9.30 będziemy przeżywali Pierwszą Komunię Świętą. Dzieci z rodzicami przystąpią do pierwszej spowiedzi w piątek 11 maja o godz. 16.00.
  4. Od 8 maja rozpoczynamy Nabożeństwa poświęcenia pól, w czasie których modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże w pracy, zdrowie, zgodę i miłość w rodzinach. Nabożeństwa będą się rozpoczynać o godz. 20.00. Przynosimy do poświęcenia ziemię.

Program nabożeństw:

-  8 V (wtorek) – Brzóze Małe i Duże

- 9 V (środa) - Dzbądz

- 10 V (czwartek) - Paulinowo

- 11 V (piątek) – Mroczki Rębiszewo

- 12 V (sobota) – Podborze

W następnym tygodniu:

- 14 V (poniedziałek) – Prycanowo

- 15 V (wtorek) – Załęże Eliasze

- 16 V (środa) – Załęże Sędzięta

- 17 V (czwartek) – Załęże Gartki

- 18 V (piątek) – Załęże Wielkie

- 19 V (sobota) – Kaszewiec i Białobrzeg

5. Zmarli nasi parafianie: śp. Dariusz Lalak z Różana w wieku 53 lat oraz śp. Zbigniew Ostrowski z Różana w wieku 62 lat. Wieczny odpoczynek…

wzasiegu logo w70pxrngk