Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

V niedziela zwykła (04. 02. 2018)

  1. W tym tygodniu patronują nam:
  • w poniedziałek – św. Agata, dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii. Zgodnie z tradycją, po każdej Mszy Świętej, pobłogosławimy chleb.
  • we wtorek – św. Paweł Miki i 25 Towarzyszy, pierwsi męczennicy na Dalekim Wschodzie, ukrzyżowani w Nagasaki w Japonii.
  • w sobotę – św. Scholastyka, rodzona siostra i naśladowczyni św. Benedykta, założycielka żeńskich klasztorów benedyktyńskich.
  1. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. W modlitwach pamiętajmy o chorych oraz tych, którzy wyrażają troskę o nich, służąc im swoją pomocą.
  2. W poniedziałek 05 lutego po Mszy Świętej wieczornej spotkanie z rodzicami kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  3. Zmarli nasi Parafianie: śp. Czesław Orłowski z Różana w wieku 83 lat oraz śp. Stanisław Rutkowski z Ostrołęki w wieku 82 lat. Wieczny odpoczynek…

wzasiegu logo w70pxrngk