Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Święto Świętej Rodziny – 27.12.2020r.

1.Jutro święto Świętych Młodzianków – dzieci pomordowanych przez króla Heroda. Modlić się będziemy za dzieci, którym rodzice nie pozwolili urodzić się. Za grzechy aborcji w naszej Ojczyźnie trzeba przepraszać Boga Stwórcę.

  1. W czwartek kończymy stary rok 2020. Bogu dziękujemy za wszelkie łaski, które każdy z nas otrzymał. i jednocześnie przepraszamy za wszelkie zło popełnione w naszych rodzinach, parafii i Ojczyźnie. Uczynimy to na nabożeństwie dziękczynno-przebłagalnym o godz. 18.00.
  2. 1 stycznia Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki, Maryi rozpoczniemy Nowy Rok Pański 2021. Z racji Uroczystości jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa we Mszy Świętej. Porządek nabożeństw jak w niedzielę (oprócz Kaplicy w Zawadach). Od wielu lat w tym dniu modlimy się o pokój na świecie. Odpust zupełny możemy zyskać za publiczny śpiew „O Stworzycielu Duchu przyjdź”. W pierwszym dniu nowego roku przypada pierwszy piątek miesiąca.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca Msze święte o 7.00 i 18.00. Od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.
  4. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyła rodzina z ul. Czystej. Bóg zapłać!
  5. Zmarli nasi parafianie:

+ śp. Lucyna Józwik z Załuzia w wieku 78 lat

+ śp. Jerzy Pawłowski z Różana w wieku 70 lat „wieczny odpoczynek

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk