Ogłoszenia parafialne XXIX niedziela zwykła

XXIX Niedziela Zwykła (20.10.2019)

1. Dzisiejszą Niedzielą Misyjną rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Duchowo i modlitewnie będziemy wspierać misjonarzy, misjonarki i ich dzieła misyjne. Taca na misje w następną niedzielę.
  2. We wtorek bę

XXIX Niedziela Zwykła (20.10.2019)

2. We wtorek będziemy liturgiczne wspomnienie świętego Jana Pawła II, jednego z największych papieży naszych czasów.
    3. W piątek o godz. 9.00 specjalna Msza św. dla Zespołu Szkół im. Jana Pawła II. Jest to święto szkoły połączone z uczczeniem świętego Patrona.
    4. Zbliżają się Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Porządkujemy groby na cmentarzu. Bardzo prosimy o segregację śmieci. Przynosząc kwiaty i znicze nie przesadzajmy w ich nadmiernej ilości. Tradycja chrześcijańska wypracowała sprawdzone formy modlitewnej troski o zmarłych: Msze święte, wypominki roczne, jednorazowe i podzwonne. Nie zapominajmy o naszej osobistej modlitwie za nich. Tego przede wszystkim uczmy nasze dzieci. Nasze zachowanie na tym świętym miejscu, jakim jest cmentarz, powinna cechować powaga, skupienie i wyciszenie. Niech to będzie naszą wspólną sprawą wynikającą z troski o cmentarz różański.
    5. Dziś w całej Polsce trwa liczenie wiernych obecnych na nabożeństwach.
    6. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy Miłon, Załęża Eliaszy i bloku 6C przy ul. Gdańskiej. Ofiary na potrzeby parafii złożyły rodziny z uli. Poniatowskiego i Olsztyna. Bóg zapłać!
  5. Dziś w całej Polsce trwa liczenie wiernych obecnych na nabożeństwach.