Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła

XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020r.

1. We wtorek 1 września:
  • 81 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Modlimy się za poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  • dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Zachęcamy do spowiedzi świętej w I piątek miesiąca i w czwartek u świętej Rozalii.
  1. W środę o godz. 16.30, w domu parafialnym, spotkanie z Rodzicami dzieci klas czwartych w sprawie Pierwszej Komunii Świętej – 27 września br.
  2. W tym roku u św. Rozalii codziennie o 19.00 odprawiana jest Nowenna przed odpustem (różaniec i Msza św.) – Uroczystości odpustowe, jak co roku, 3 września (czwartek) o godz. 16.00 Nieszpory i Msza święta. W piątek (4 września)  Msza św. główna połączona z Procesją Eucharystyczną i Dożynkami Dekanalnymi o godz. 12.00.
  3. W tym tygodniu przypadają:
  • I czwartek miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą powołania do służby Bożej w Kościele od 17.30,
  • I piątek miesiąca – Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach 7.30 - 9.00 i od 17.00.
  • I sobota miesiąca – Msze św. o 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa od 17.00.
  1. W przyszłą niedzielę:
  • 9.30 Msza św. za śp. Kapitana Zdzisława Ukleia. 81lat temu (we wrześniu1939 roku) poniósł śmierć w obronie Różana. Mszę św. zamówiła siostrzenica Grażyna Trzeciak.
  • 12.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci młodzieży. Dzieci przynoszą tornistry do poświęcenia.
  • Ofiary do puszek będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.
  1. 8 września, w następny wtorek, planujemy Pieszą Pielgrzymkę do Matki  Boskiej w Wąsewie. Organizacją pielgrzymki zajmują się Ks. Paweł i Siostra Alina.
  2. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z Chrzczonek, Brzóze Małe i Pruszk. Bóg zapłać!
  1. Dziś składamy ofiary do puszek dla poszkodowanych mieszkańców Bejrutu, w ramach akcji Caritas Polska.