Ogłoszenia Duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła - 02.08.2020r.

XVIII Niedziela Zwykła – 02.08.2020r.

1. W tym tygodniu patronują nam:
• we wtorek - święty Jana Maria Vianney, kapłan, patron wszystkich księży
• w sobotę - święty Dominik, kapłan, założyciel Zakonu Kaznodziejskiego czyli Dominikanów.

2. W pierwszy czwartek miesiąca (6 sierpnia) przypada święto Przemienienia Pańskiego. O godzinie 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie z naszych rodzin i parafii.
3. W pierwszy piątek Msze święte o 7.00, 9.00 i 18.00. Adoracje Najświętszego Sakramentu w godz. 7.30 – 9.00 i od 17.00.

4. Zachęcamy i zapraszamy na nabożeństwa Apelu Jasnogórskiego. Codziennie o 21.00 spotykamy się na Górce Panny Marii . Modlimy się za naszą Ojczyznę, nasze rodziny dzieci młodzież oraz za uczestników ŁPP na Jasną Górę.

5. W następna niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

6. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z ulicy Gdańskiej i Załęża Gartki. Ofiarodawców składamy podziękowanie, Bóg zapłać.

7. Zmarli nasi parafianie:
+ śp. Bogdan Szczepkowski w wieku 67 lat,
+ śp. Edward Bielecki w wieku 73 lat,
   obaj z Różana, „Wieczny odpoczynek...”