Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła

XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020r.

  1. We wtorek , 8 września przypada Święto Narodzenie NMP, czyli Matki Bożej Siewnej. Msze święte z poświęceniem ziarna siewnego będą odprawiane o 7.00, 9.00 i 18.00. Nasza Parafialna Pielgrzymka do Matki Bożej Wąsewskiej, pod kierownictwem Księdza Pawła i Siostry Aliny, wyruszy sprzed kościoła o godz. 5.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tym pielgrzymowaniu, pamiętając o zachowaniu przepisów sanitarnych (maseczki, odległości).
  2. W sobotę, 12 września święto Najświętszego Imienia Maryi, które zostało ustanowione w podzięce Matce Najświętszej za wielką Wiktorię Wiedeńską. Sprzymierzone siły wojsk chrześcijańskich pod wodzą polskiego króla Jana III Sobieskiego w 1683 roku obroniły Europę i Kościół Katolicki przed nawałą tureckiego islamu.
  3. W następną niedzielę – 13 września – Dzień Fatimski. Po Mszy świętej o 16.00 Procesja Fatimska w kościele. O 15.30 Różaniec do NMP z Fatimy.
  4. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z ul. Gdańskiej (2 rodziny) i Załuzia. Bóg zapłać!
  5. Dziś ofiary składane do puszek przeznaczone są na potrzeby KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
  6. Zmarła nasza parafianka śp. Krystyna Klimek z Dzbędza w wieku 74 lat, „Wieczny odpoczynek…”

wzasiegu logo w70pxrngk