Ogłoszenia parafialne VI niedziela zwykła

VI Niedziela Zwykła (16. 02. 2020)

1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem
  2. W sobotę przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla Papieża Franciszka.
  3. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.
  4. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z ul. Parkowej i Czystej. Bóg zapłać.