ogłoszenia parafialne V niedziela wielkanocna (10.05.2020)

V Niedziela Wielkanocna (10.05.2020)

1. W środę wspomnienie NMP Fatimskiej. Po Mszy św. wieczornej Procesja Fatimska wewnątrz kościoła. O godz. 17.30 Różaniec Fatimski.
  2. 14 maja święto św. Macieja Apostoła a w sobotę 16 maja święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski.
  3. W następną niedzielę będziemy dziękować Panu Bogu za świętego papieża Jana Pawła II w setną rocznicę jego urodzin.
  4. Za tydzień ofiary skła

V Niedziela Wielkanocna (10.05.2020)

4. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace prowadzone w domu parafialnym.
    5. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie majowym, które

odprawiamy w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.00

a w niedziele po Mszy świętej o 16.00.

1. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z ulicy Słonecznej, Warszawskiej, Gdańskiej i Podborza. Bóg zapłać!
    2. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby WSD w Łomży.
    3. Zmarli nasi parafianie:
    • Śp. Henryk Daszewski w wieku 89 lat;
    • Śp. Grzegorz Pawelczyk w wieku 67 lat;
    • Śp. Henryka Kałasiewicz w wieku 60 lat, troje z Różana i
    • Śp. Władysław Tkacz z Szyg w wieku 80 lat. „Wieczny odpoczynek…”
    dane na tacę będą przeznaczone na prace prowadzone w domu parafialnym.
  5. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie majowym, które

odprawiamy w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.00

a w niedziele po Mszy świętej o 16.00.

2. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby WSD w Łomży.
  3. Zmarli nasi parafianie:
  • Śp. Henryk Daszewski w wieku 89 lat;
  • Śp. Grzegorz Pawelczyk w wieku 67 lat;
  • Śp. Henryka Kałasiewicz w wieku 60 lat, troje z Różana i
  • Śp. Władysław Tkacz z Szyg w wieku 80 lat. „Wieczny odpoczynek…”