ogłoszenia parafialne Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata (24.11.2019)

1. W sobotę 30 listopada przypada święto św. Andrzeja Apostoła.
  2. Od jutra Siostry rozpoczynają roznoszenie opłatków w naszej parafii. Prosimy o życzliwe i ofiarne przyjmowanie Sióstr w waszych domach. Program roznoszenia opłatków jest wywieszony w gablotce przed kościołem.
  3. Rozprowadzamy świece Caritas z „Obrzędem Wigilijnym”.
  4. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy ulic: Kilińskiego, Parkowej, Targowej, Rolnej, Ostrowskiej, Mostowej. Ofiary na potrzeby parafii złożyły rodziny z Zawad, Dzbędza, Brzóze Małe ( 2 rodziny), Szyg i ulicy Parkowej. Bóg zapłać.
  5. Zmarła nasza parafianka śp. Jadwiga Chrzanowska z Różana w wieku 80 lat, „Wieczny odpoczynek…”