Ogłoszenia Parafialne - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020r.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Kościół obchodzi tę uroczystość w ostatnią niedzielę roku kościelnego dla podkreślenia, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie – Zbawicielu Świata.
  2. 22 listopada wspominamy świętą Cecylię, Dziewicę i Męczennicę. Św. Cecylia jest patronką muzyki i śpiewu kościelnego oraz wszystkich wykonywujących posługę muzyczną w świątyni. Siostrze Gabrieli, naszemu Chórowi Parafialnemu i dzieciom ze Scholi składamy najlepsze życzenia…
  3. Za tydzień Adwentem rozpoczniemy nowy rok kościelny. Taca będzie przeznaczona na WSD w Łomży.
  4. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom to piękna, wieloletnia tradycja nabywania świec, których płomień jest symbolem duchowej jedności z potrzebującymi bliźnimi. Pozyskane fundusze zasilą programy wakacyjnego wypoczynku dzieci z ubogich rodzin z terenu Diecezji Łomżyńskiej oraz polskich rodzin z Kresów Wschodnich. Od dziś rozpoczynamy rozprowadzanie świec Caritas w cenie 15zł.
  5. Od jutra Siostry rozpoczynają roznoszenie opłatków w naszej parafii. Program roznoszenia opałków jest wywieszony w gablotkach przed kościołem i w kruchcie oraz na stronie internetowej parafii.
  6. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy: Chrzczonek, Załęża Gartki, Załuzia, Zawad, Brzóze Małe, Paulinowa, Brzóze Duże, ul. Słonecznej (II część), Szkolnej 8 i 8a. Ofiary na potrzeby parafii złożyły rodziny z Chrzczonek i Czarnogłowia. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.