Ogłoszenia parafialne III niedziela adwentu

III Niedziela Adwentu (15. 12. 2019)

1. Kończy się Adwent A.D. 2019. (Roku Pańskiego 2019). Najwyższy czas pomyśleć o duchowym przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia. O rachunku sumienia i spowiedzi. W dni powszednie spowiadamy przed każdą Mszą Świętą.
  2. Jutro i we wtorek Msza Święta wieczorna będzie odprawiana o godz. 18.30, z racji rekolekcji w Goworowie.
  3. W środę od godz. 9.00 odwiedzamy chorych w domach. Można zgłaszać adresy chorych.
  4. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy ul. Spokojnej. W ten sposób zakończyliśmy Zbiórkę Jesienną. Wszystkim, którzy złożyli ofiary, w ramach tej zbiórki, składamy serdeczne Bóg zapłać. Ofiary na potrzeby parafii złożyły rodziny z ul. Warszawskiej, Szkolnej i Dzbędza. Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do nabywania świec Caritas na wigilijny stół oraz naszych parafialnych kalendarzy.
  6. Przypominamy że do środy włącznie można na parkingu przy Górce Panny Marii składać zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne.