Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła – 14.11.2021r.

  1. W wtorek święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, która króluje w Wilnie i swoją opieką otacza Polaków mieszkających nie tylko na Wschodzie Europy.
  2. W tym tygodniu patronują nam:
  • w środę 17 listopada – święta Elżbieta Węgierska,
  • w czwartek 18 listopada – błogosławiona Karolina Kózkówna, dziewica i męczennica,
  • w sobotę 20 listopada – św. Rafał Kalinowski, kapłan.
  1. Zbliżamy się do końca roku liturgicznego. Przyszła niedziela, 21 listopada to Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem. Po Mszy św. o 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Odpust zupełny można zyskać za publiczne odmówienie tego aktu.
  2. Ofiary na potrzeby naszej parafii i pomnik Świętego Jana Pawła II złożyły rodziny z ul. Polnej, Gdańskiej, Witosa, Zawad, Załuzia, Ponikiewki (2 rodziny). Na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła ofiary złożyli mieszkańcy Placu Obrońców Różana, ul. Poniatowskiego (od Podborza), Bursztynowej, Diamentowej, Szmaragdowej, Topazowej, Agatowej, Kilińskiego, Czystej, Kopernika, Curie – Skłodowskiej, bloku 6 (z kominem), Załęża Gartki (3 worki zboża). Bóg zapłać!
  3. Dziś ofiary składane do puszek przeznaczone są na wsparcie Kościoła Prześladowanego w różnych częściach świata.

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk