Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła – 04.09.2022 r.

1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.
  2. W czwartek, 8 września przypada Święto Narodzenie NMP, czyli Matki Bożej Siewnej. Msze święte z poświęceniem ziarna siewnego będą odprawiane o 7.00 i 18.00. Nasza Parafialna Pielgrzymka do Matki Bożej Wąsewskiej, pod kierownictwem Księdza Pawła, wyruszy sprzed kościoła o godz. 5.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tym pielgrzymowaniu.
  3. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi na rozpoczęcie nowego roku szkolnego przed dniem patronalnym św. Stanisława Kostki, który przypada 18 września w niedzielę.