Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023 r.

  1. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- 13.11 (poniedziałek) św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polskich;

- 16.11 (czwartek), święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia;

- 17.11 (piątek) św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;

- 18.11 (sobota) bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;

  1. Można zamawiać Msze św. na przyszły rok i Wypominki za zmarłych. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli stycznia.
  2. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży w Wyszkowie (w wymiarze diecezjalnym), które odbędą się 25.11. 2023 r. Zapisy u ks. Pawła.
  3. Nasza Parafia organizuje w lipcu pielgrzymkę do Fatimy. Informacje w gablocie i na stronie parafialnej.
  4. Jesienną zbiórkę na seminarium łączymy ze zbiórką na ogrzewanie naszej świątyni,. Listy można odbierać w kancelarii parafialnej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Za złożone ofiary na ogrzewanie i WSD w Łomży składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom ul. Cmentarnej, Pogodnej, Lwowskiej, Hallera, Wileńskiej, Gdańskiej, Czystej, Kopernika, Marii Curie-Skłodowskiej, Lazurowej, Tęczowej, Poniatowskiego (od miasta), Słonecznej i Marzanny oraz wioskom: Miłony, Prycanowo, Załęże Eliasze, Kaszewiec, Adamowo, Ponikiew Wielka, Mroczki Rębiszewo, ofiara indywidualna od Pana z ul. Warszawskiej

6. Za tydzień, 19 listopada, będziemy gościć księdza z diecezji drohiczyńskiej. Po Mszach Świętych swoją ofiarą będziemy mogli wesprzeć budowę kościoła.

7. Do wieczności odszedł:

+ Franciszek Więckowski, l. 90, DPS Maków Mazowiecki, pochodzący z Prycanowa;

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….