Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVI Niedziela Zwykła – 26.09.2021r.

 1. W środę przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Bóg posyła swoich aniołów, by troszczyli się o nas, strzegli nas i chronili w ważnych momentach życia. Oni są przejawem miłości i codziennej obecności Boga w naszym życiu. Warto polecać się ich opiece nie tylko w latach dziecięcych, ale i w dorosłym życiu.
 2. W piątek rozpoczynamy październik – miesiąc poświęcony NMP, Królowej Różańca Świętego. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe będziemy odprawiać o godz. 17.30. Zachęcamy do udziału w tym niezwykle ważnym i miłym Matce Najświętszej nabożeństwie. Oby w naszej parafii nie było domu, czy rodziny, w której nie rozbrzmiewałaby modlitwa różańcowa.
 3. W tym tygodniu przypadają:

           I - Piątek Miesiąca: Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30

           I - Sobota Miesiąca – oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP.

 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • jutro 27 września – św. Wincenty a Paulo kapłan, patron dzieł miłosierdzia;
 • we wtorek 28 września – św. Wacław, męczennik,
 • w czwartek 30 września – św. Hieronim, kapłan i doktor Kościoła, tłumacz Pisma Świętego na język łaciński,
 • w piątek 1 października – św. Teresa od Dzieciątka Jezus, dziewica i doktor Kościoła,    karmelitanka, patronka misji katolickich,
 • w sobotę 2 października – Święci Aniołowie Stróżowie.
 1. Na cmentarzu pracowali strażacy z OSP Różan: Krawczyk Piotr, Opacki Wojciech, Napiórkowski Bartłomiej, Chełstowski Robert, z OSP Mroczki Rębiszewo: Pepłowski Jerzy, Pruszkowski Arkadiusz i Załęski Szymon. Bóg zapłać za pracę.        
 2. Ofiary na potrzeby naszej parafii i pomnik Świętego Jana Pawła II złożyły rodziny z ul. Lazurowej, Sienkiewicza, Kilińskiego, Gdańskiej, Witosa i Szyg. Bóg zapłać!
 3. Zmarła śp. Czesława Więckowska z Dyszobaby, w wieku 85 lat, „Wieczny odpoczynek…”

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk