Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła – 05.09.2021r.

  1. Człowiek, który ma serce przepełnione miłością, na spotkaniu chce powiedzieć dosłownie o wszystkim. Kiedy szuka pocieszenia, umocnienia, wsparcia w trudnościach, pomocnej rady, wtedy ma mało czasu na bycie blisko i słuchanie Boga, który kocha. Lecz jeśli nie ma miłości, to wszystko się dłuży i jest tylko niemiłym obowiązkiem. Nie zapominajmy o miłości, gdy jesteśmy na niedzielnej Eucharystii, bo stoimy przed Tym, który jest miłością i z miłości daje nam siebie jako pokarm na życie wieczne.
  2. W środę , 8 września przypada Święto Narodzenie NMP, czyli Matki Bożej Siewnej. Msze święte z poświęceniem ziarna siewnego będą odprawiane o 7.00, 9.00 i 18.00. Nasza Parafialna Pielgrzymka do Matki Bożej Wąsewskiej, pod kierownictwem Księdza Pawła i Siostry Aliny, wyruszy sprzed kościoła o godz. 5.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tym pielgrzymowaniu, pamiętając o zachowaniu przepisów sanitarnych (maseczki, odległości).
  3. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne Diecezji Łomżyńskiej.
  4. Za tydzień 12 września będziemy przeżywać uroczystość beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Prośmy Wszechmogącego Boga, by nowi błogosławieni wypraszali naszej Ojczyźnie i Kościołowi potrzebne łaski.
  5. Ofiary na potrzeby naszej parafii i pomnik Świętego Jana Pawła II złożyły rodziny z Zawad, Chrzczonek, ul. Poniatowskiego, Parkowej, Uklei, Targowej i Sienkiewicza ( dwie rodziny). Bóg zapłać!

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk