Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła - 17.07.2022 r.

  1. Jak miło brzmią w naszych uszach słowa Jezusa z dzisiejszej Ewangelii: „Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie i wypocznijcie nieco” (Mk 6,31). Abyśmy mogli podejmować wyzwania związane z powołaniem, potrzebujemy czasu na odpoczynek, ale także na zaakcentowanie spraw duchowych, dzięki którym otaczający nas świat – dzieło Boga – nabiera wyjątkowego blasku. Uczyńmy wszystko, by nie zagubić duchowego wymiaru swojego życia. Bóg nam błogosławi w czasie wypoczynku, lecz zadbajmy także o odpowiednie miejsce i czas dla Niego w swoim życiu.
  2. W tym tygodniu patronują nam święci:
  • w piątek 22 lipca – Maria Magdalena, nazywana Apostołką Apostołów, zaniosła im radosną wieść o zmartwychwstaniu, jedna z kobiet towarzyszących Jezusowi i apostołom, uwolniona przez Pana z mocy złych duchów. Odpust w parafii Czerwonka.
  • w sobotę 23 lipca – Brygida, zakonnica, patronka Europy;
  1. W następną niedzielę będziemy przeżywać Odpust ku czci św. Anny patronki naszej parafii. Msza główna połączona z Procesją Eucharystyczną o godz. 12.00. Asystę Procesyjną zapraszamy na odpustową uroczyustość. Za tydzień nie będzie Mszy św. w Kaplicy św. Trójcy w Zawadach.
  2. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone będą na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.