Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła

 

  1. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż Chrystusa – święty znak naszego zbawienia, wiary i miłości Boga do każdego człowieka. Szanujmy ten niezwykły Boży Znak. Odpust w Goworowie.
  2. Rozpoczynają się kwartalne dni modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców.
  3. We wtorek 15 września święto NMP Bolesnej, Tej która pod Krzyżem Syna swego stała…
  4. 18 września w piątek przypada Święto Świętego Stanisława Kostki, Patrona Polski, polskich dzieci i młodzieży. Na Mszy św. o 18.00 będziemy się modlić się za nasze dzieci i młodzież, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców. Zapraszamy na wspólne nabożeństwo.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na katolickie media: „Radio Maryja” i „Radio Nadzieja”. Taca natomiast na prace prowadzone przy domu parafialnym.
  6. Uczestnikom wtorkowej Pieszej Pielgrzymki do Wąsewa na czele z Ks. Pawłem, Siostrą Aliną, druhom z OSP Załuzie i Chełsty serdecznie dziękujemy za trud i odwagę w godnym reprezentowaniu naszej parafii na dorocznych uroczystościach odpustowych w Wąsewie. Bóg zapłać !
  7. Zapraszamy kandydatów na ministrantów. Szczególnie zapraszamy „starych ministrantów”, którzy służyli systematycznie przed pandemią. Najbliższe spotkanie – zbiórka w piątek po Mszy św. o godz. 18.00
  8. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z ul. Parkowej, Gdańskiej i Dzbędza. Bóg zapłać !

wzasiegu logo w70pxrngk