Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła - 03.07.2022 r.

  1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji        z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu zabiegania, musieliśmy znaleźć czas. Teraz możemy go zaplanować, by spotkać Jezusa, który jest naszym bratem podobnym do nas we wszystkim prócz grzechu. Zadbajmy, zwłaszcza w tym czasie, by spotkanie z Jezusem było zawsze spotkaniem godnym Jego miłości.
  2. W wakacyjne miesiące (lipiec, sierpień) w dni powszednie Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00 rano. Kancelaria parafialna będzie czynna            w godzinach 8.00 – 9.00. W pilnych sprawach proszę dzwonić.
  3. W tym tygodniu patronują nam:
  • we środę 6 lipca – błogosławiona Maria Teresa Ledóchowska, dziewica, patronka dzieł misyjnych w Polsce, założycielka pisma „Echo z Afryki”, animującego ruchy misyjne;
  • w piątek 8 lipca – św. Jan z Dukli, kapłan - gorliwy duszpasterz i teolog.
  1. Zmarł nasz parafianin † śp. Janusz Brzuzy z Załęża Gartki w wieku 69 lat, „Wieczny odpoczynek”...