Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła - 26.06.2022 r.

  1. Jednym z owoców Eucharystii jest nasze Dokonuje się w głębokiej jedności z Bogiem i nie od razu skutki Jego działania są widoczne. Czasami trzeba dystansu, czasu, a przede wszystkim zaufania Bogu, które wzmacnia naszą wiarę w życiu codziennym. Po wyjściu ze Mszy Świętej, pobłogosławieni przez Boga, umocnieni Jego słowem i ciałem, jesteśmy przeświadczeni, że On jest zawsze z nami, że nam błogosławi i uzdrawia nas mocą swoich sakramentów.
  2. Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Mamy za co Boga uwielbiać i za co przepraszać. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu patronują nam:
  • we wtorek 28 czerwca święty Ireneusz, biskup i męczennik,
  • w środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku. Pamiętajmy również w modlitwie o naszym Księdzu Pawle, któremu składamy najlepsze życzenia… Msze św. o 7.00 i 18.00. Odpust w parafii Rzewnie.
  1. W tym tygodniu przypadają:
  • I piątek – Msze św. o 7.00, 9.00, 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach 7.30-9.00 i od 17.00. Zachęcamy do spowiedzi dzieci i młodzież z racji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji.
  • I sobota – Msze św. o 7.00 i 18.00.
  1. Dziś po każdej Mszy św. święcimy pojazdy samochodowe. Wyjeżdżając z parkingu sprzed Kościoła kierujemy się ul. 3 Maja w stronę cmentarza. Ofiary składane w czasie poświęcenia są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy, w ramach akcji MIVA POLSKA.
  2. Zmarł nasz parafianin

        † śp. Ryszard Biedrzycki z Różana w wieku 81 lat, „Wieczny odpoczynek…”

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk