Ogłoszenia Duszpasterskie XI Niedziela Zwykła - 13.06.2021r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa (czerwcowe). W dni powszednie nabożeństwa odprawiane są po Mszy wieczornej o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00.
  2. W tym tygodniu patronują nam święci:
  • w poniedziałek - błogosławiony Michał Kozal, biskup i męczennik,
  • w czwartek - święty Albert Chmielowski, zakonnik,
  • w sobotę - święty Romuald, opat.
  1. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
  2. Ofiarę na pomnik świętego Jana Pawła II złożyła rodzina z ul. Warszawskiej. Bóg zapłać!
  3. Zmarły nasze parafianki:

† śp. Jadwiga Załęska z Różana w wieku 73 lat,

† śp. Barbara Terlecka z Różana w wieku 68 lat,

† śp. Daniela Bagińska z Chrzczonek w wieku 78 lat,

† śp. Regina Napiórkowska z Chrzczonek (ostatnie lata mieszkała w Ostrołęce) w wieku 93 lat,

śp. Elżbieta Krystyna Makowska z Różana w wieku 71 lat, „Wieczny odpoczynek…”