Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie ODPUST NMP RÓŻAŃCOWEJ 09.10.2022 r.

 1. Dziś przeżywamy doroczny odpust parafialny ku czci Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego. Matce Najświętszej zawierzamy nasze rodziny, parafię, Ojczyznę i cały świat.
 2. W naszej Ojczyźnie za tydzień przeżywać będziemy XXII Niedzielę Papieską. Bogu dziękujemy za dar Wielkiego Świętego Polskiego Papieża. Dziedzictwo myśli, nauczania i świętości Jana Pawła II trzeba podejmować, rozważać i wprowadzać w życie. Dzieło Nowego Tysiąclecia buduje żywy pomnik papieża w sercach i umysłach naszej młodzieży. Materialnie wspierać będziemy tę inicjatywę poprzez składanie dobrowolnych ofiar do puszek.
 3. W czwartek po Mszy św. wieczornej Procesja Fatimska.
 4. W piątek Święto Edukacji Narodowej. Wszystkim pedagogom i pracownikom obsługi naszych Szkół składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, mocy Ducha Świętego i opieki NMP w trudzie kształtowania umysłów i serc naszych dzieci i młodzieży. O to modlić się będziemy gorąco w czasie nabożeństwa różańcowego.
 5. W tym tygodniu patronują nam:
 • w środę bł. Honorat Koźmiński, kapłan, założyciel wielu zgromadzeń bezhabitowych;
 • w piątek św. Teresa od Jezusa, dziewica i doktor Kościoła,

         w sobotę św. Jadwiga Śląska.

 1. W przyszłą niedzielę:
 • Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na WSD w Łomży.
 • Ofiary do puszek na fundusz stypendialny JP II
 1. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu naszego Kościoła przed odpustem: Pani Danucie Hołozubiec, Pani Ewie Brant i Pani Barbarze Pazik. Bóg zapłać!
 2. Ofiary na potrzeby naszej parafii, Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła ofiary złożyli mieszkańcy Kaszewca i Białobrzegu, rodzina z Załęża Gartki i Różana ul. Gdańskiej Bóg zapłać!