Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Zwykła – 30.01.2022r.

1. W poniedziałek, 31 stycznia wspominamy Świętego Jana Bosko, włoskiego kapłana, założyciela wspólnoty salezjańskiej, wybitnego wychowawcę młodzieży.
  2. W środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte z poświęceniem świec – gromnic o godz. 7.00, 09.00 i 18.00. Pamiętajmy o osobach konsekrowanych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi. Taca będzie przeznaczona na zakony klauzurowe.
  3. W czwartek wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła.
  4. W sobotę, 5 lutego wspomnienie Świętej Agaty, dziewicy i męczennicy. Święta Agata jest szczególną orędowniczką w pożarach.
  5. W tym tygodniu przypadają:
  • I czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie od 17.30,
  • I piątek – Msze św. o 7.00, 9.00, 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach 7.30 - 9.00 i od 17.30,
  • I sobota – Msze św. o 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  1. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii. Przyjęło nas 1175 rodzin. Związków niesakramentalnych w naszej parafii jest 67. Wszystkim Parafianom pragniemy za wspólną modlitwę, okazaną nam życzliwość, jak i rozmowy, z serca podziękować. Zapewniamy Was o naszej modlitwie. Składamy szczere staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii i kolędę.
  2. Ofiary na potrzeby naszej parafii i pomnik Jana Pawła II złożyły rodziny z ul. Sienkiewicza i Gdańskiej. Bóg zapłać!
  3. Od jutra, w dni powszednie, będzie odprawiana Msza święta o godzinie 18.00.
  4. Zmarli nasi parafianie:

†śp. Marian Godlewski z Załuzia w wieku 81 lat,

†śp. Henryk Brzostek z Różana w wieku 65 lat, „Wieczny odpoczynek …”