Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje parafialne.

Program rekolekcji

Poniedziałek, Wtorek (15 i 16 marca)

9.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

11.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

16.00 – Msza św. dla dzieci szkolnych

18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

Rekolekcje wielkopostne to szczególny czas łaski. Uczyńmy wszystko, co możliwe, abyśmy mogli uczestniczyć we wszystkich dniach rekolekcji. Zatroszczmy się o bliskich i przyjaciół, żeby mogli się spotkać ze Słowem – Jezusem Chrystusem. Przygotujmy się rzetelnie do spowiedzi świętej, którą przeżyjemy w poniedziałek i we wtorek.

2. W piątek 19 marca Uroczystość Świętego Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Ten dzień możemy nazwać dniem mężczyzn. Otoczmy modlitwą wszystkich mężczyzn: kawalerów, mężów, ojców, dziadków. Tego dnia prośmy Boga o wszelkie łaski dla nich, by codziennie wypełniali powołanie, do jakiego zostali wezwani.

3. Ofiary na kwiaty do Grobu pana Jezusa złożyły KŻR Męskie i Światło. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyła rodzina z ul. Warszawskiej. Bóg zapłać!

4. Przy usuwaniu drzew na Górce Panny Marii pracowali panowie z OSP Różan: Krawczyk Piotr, Mosakowski Arkadiusz, Mosakowski Bartosz, Opacki Wojciech, Napiórkowski Bartłomiej. Z OSP Mroczki Rębiszewo: Pepłowski Jerzy, Załęski Andrzej, Pruszkowski Arkadiusz, Prusik Kamil. Z Pruszk: Napiórkowski Jacek, Napiórkowski Grzegorz, Napiórkowski Mirosław, Kobyliński Marek, Gutowski Dariusz. Serdecznie dziękujemy za piękną pracę.

5. Zmarli nasi parafianie:

+ śp. Anna Godziebiewska z Prycanowa wieku 86 lat,

+ śp. Marian Krukowski z Różana w wieku 76 lat,

+ śp. Krzysztof Pieczonka z Załuzia w wieku 38 lat „Wieczny odpoczynek…”