Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna – 08.05.2022r.

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Jednocześnie rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby Bożej       w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie Dobrym Pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. W ciągu całego tygodnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszych rodzin i naszej parafii.
  2. Jutro uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, przeniesiona z 8 maja ze względu na przypadającą niedzielę wielkanocną. Będziemy wzywać jego orędownictwa i wypraszać Bożą pomoc dla naszej ojczyzny.
  3. W wtorek o godz. 18.00 Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci do przyjęcia tego ważnego sakramentu. Dziękujemy również za dar ołtarza – odnowiony kielich mszalny i kwiaty do ołtarzy. Młodzieży dziękujemy za sprzątanie świątyni. Bóg zapłać.
  4. W piątek, 13 maja, w liturgii będziemy wspominać Matkę Bożą Fatimską. Tego dnia przypada także 41 rocznica zamachu na Świętego Jana Pawła II. Po nabożeństwie majowym Procesja Fatimska.
  5. W sobotę, 14 maja, święto Świętego Macieja Apostoła, który dołączył do grona Dwunastu po śmierci Judasza.
  6. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny: z ul. Marzanny, Dzbędza i Niemiec. Bóg zapłać
  7. Zmarła nasza parafianka † śp. Emilia Woźniak z Załęża Wielkiego w wieku 84 lat, „Wieczny odpoczynek…”

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk