Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Zwykła – 24.01.2021r.

1. Jutro Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, wielkiego Apostoła Narodów, autora większości Listów Apostolskich w Nowym Testamencie.
  2. We wtorek wspominamy świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, a w czwartek św. Tomasza z Akwinu.
  3. Porządek kolędy w następnym tygodniu:
  • 02 (poniedziałek)BRZÓZE DUŻE, MAŁE – 1ksiądz; PAULINOWO – 1 ksiądz
  • 02 (wtorek) – ul. Nowa, Nadnarwiańska – 1 ksiądz; Rolna – 1 ksiądz
  • 02(środa) - DZBĄDZ, DZBĄDZ KOL. – 2 księży
  • 02 (czwartek) - ZAWADY, MIŁONY – 1 ksiądz; PONIKIEWKA, ZAŁĘŻE ELIASZE – 1 ksiądz
  • 02 (piątek) - /od 10.00/ - SZYGI – 1 ksiądz; ADAMOWO, PONIKIEW WIELKA – 1 ks.
  • 02 (sobota) - ZAŁUZIE – 2 księży.
  1. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyła rodzina z ulicy Warszawskiej. Bóg zapłać!
  2. Dziś do puszek składamy ofiary dla poszkodowanych na skutek trzęsienia ziemi, mieszkańców Chorwacji. Jest to humanitarna akcja Caritas Polska.
  3. Zmarł nasz parafianin †śp. Piotr Brzózy z Chrzczonek w wieku 54 lat, „Wieczny odpoczynek …”