Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Adwentu – 05.12.2020r.

  1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek i wtorek (6 i 7 grudnia) Msze święte         z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane o 9.30, 11.30, 16.00 i 18.00. Na Msze święte o godzinie 18.00 zapraszamy szczególnie dzieci szkolne. W czasie każdej Mszy świętej będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Spowiednicy będą oczekiwać w konfesjonałach. Chorych w domach będziemy odwiedzać w sobotę 18 grudnia od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  2. W środę 8 grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Jest to święto patronalne wszystkich dziewczyn i kobiet. Będziemy się modlić za polskie kobiety, by na wzór Niepokalanej Matki Zbawiciela, gorliwie wypełniały swoje macierzyńskie i kobiece powołanie.
  3. Ofiary składane dziś do puszek będą przeznaczone jako nasza pomoc chrześcijanom żyjącym na Wschodzie.
  4. Ofiary na potrzeby naszej parafii i pomnik Świętego Jana Pawła II złożyły rodziny z ul. Sienkiewicza, Warszawskiej, Placu Obrońców Różana (2 rodziny), Gdańskiej. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy ul. Szkolnej 8A, Gdańskiej - domy prywatne, Kościuszki, Witosa, Chrzczonek, Brzóze Małe. Bóg zapłać!
  5. Siostry zakończyły roznoszenie opłatków w naszej parafii. Siostry dziękują wszystkim rodzinom, które je przyjęły. Za złożone ofiary składają serdeczne Bóg zapłać.
  6. Zmarły nasze parafianki:

† Śp. Marianna Surma z Różana, w wieku 71 lat,

† Śp. Irena Wnuk z Różana, wieku 89 lat, „Wieczny odpoczynek…”

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk