Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego (13. 05. 2018)

  1. Przeżywamy dziś uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 62 dzieci po raz pierwszy przyjmą do swoich serc Pana Jezusa. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za sprzątanie kościoła, kwiaty i dar ołtarza – odkurzacz do kościoła.
  2. W białym tygodniu dzieci przychodzą na Mszę Świętą i nabożeństwo majowe o godzinie 18.00. Na zakończenie tygodnia radości pierwszokomunijnej dzieci z rodzicami pojadą na pielgrzymkę do Sokółki, Różanego Stoku i Świętej Wody.
  3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. W parafii naszej będziemy gościć ks. Romana z Ukrainy, który po każdej Mszy Świętej będzie zbierał ofiary na potrzeby swoich kościołów. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  4. Przypominamy, że każdy katolik, zgodnie z przykazaniami kościelnymi, powinien przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty, a w czasie wielkanocnym przyjąć Komunię św. Czas Komunii św. wielkanocnej kończy się w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli w następną niedzielę.
  5. Jutro święto św. Macieja Apostoła. W środę święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i naszej Diecezji.
  6. Nabożeństwa poświęcenia pól w tym tygodniu:

- 14 V (poniedziałek) – Prycanowo

- 15 V (wtorek) – Załęże Eliasze

- 16 V (środa) – Załęże Sędzięta

- 17 V (czwartek) – Załęże Gartki

- 18 V (piątek) – Załęże Wielkie

- 19 V (sobota) – Kaszewiec i Białobrzeg

W następnym tygodniu:

- 21 V (poniedziałek) – Chrzczonki

- 22 V (wtorek) – Miłony

- 23 V (środa) – Szygi

- 24 V (czwartek) – Adamowo, Ponikiewka, Ponikiew Wielka, Zawady

- 25 V (piątek) – Załuzie

- 26 V (sobota) – Pruszki

  1. Ofiary na kościół złożyły rodziny z ul. Sienkiewicza i Poniatowskiego. Bóg zapłać…
  2. Zmarł nasz parafianin: śp. Franciszek Miłoński z Różana w wieku 82 lat. Wieczny odpoczynek…

wzasiegu logo w70pxrngk