IV Niedziela Wielkanocna (12. 05. 2019)

1. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa. Po Nabożeństwie Majowym Procesja Fatimska.
  2. W tym tygodniu przypadają liturgiczne święta:

- we wtorek (14 V) – Świętego Macieja Apostoła,

- w czwartek (16 V) – Świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski.

1. W następną niedzielę ofiary składane na tace będą przeznaczone na prace prowadzone w domu parafialnym.
  2. Porządek nabożeństw poświęcenia pól w tym tygodniu:

- 13. V (poniedziałek) – Załęże Eliasze,

- 14. V (wtorek) – Załęże Sędzięta,

- 15. V (środa) – Załęże Gartki,

- 16. V (czwartek) – Załęże Wielkie,

- 17. V (piątek) – Prycanowo,

- 18. V (sobota) – Szygi.

W następnym tygodniu:

- 20 V (poniedziałek) – Chrzczonki,

- 21 V (wtorek) - Miłony

- 22 V (środa) - Pruszki

- 23 V (czwartek) - Załuzie

- 24 V (piątek) – Adamowo, Ponikiewka, Ponikiew Wielka, Zawady

- 25 V (sobota) – Szygi nad Narwią.

Nabożeństwa odprawiamy o godz. 20.00.

1. W dniach od 31 maja do 2 czerwca organizowany jest wyjazd na Spotkanie Młodzieży w Lednicy. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Mateusza.
  2. Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Makowie Mazowieckim informuje o kończącym się w dniu 15.05.2019 r. terminie składania przez rolników wniosków o przyznanie płatności na 2019 r.
  3. Zmarli nasi parafianie:

+ śp. Małgorzata Antonina Wojdyńska z Dzbędza w wieku 61 lat,

+ śp. Bogusław Napiórkowski z Różana w wieku 71 lat.
Wieczny odpoczynek…”