Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

III niedziela zwykła (21. 01. 2018)

  1. W tym tygodniu patronują nam:

- w środę - św. Franciszek Salezy, biskup Genewy w Szwajcarii, gorliwy misjonarz zabiegający o nawrócenie protestantów, propagator życia duchowego wśród świeckich, ogłoszony Doktorem Kościoła i patronem dziennikarzy,

- w czwartek - św. Paweł Apostoł, nawrócony prześladowca pierwszych chrześcijan, gorliwy głosiciel Ewangelii wśród pogan,

- w piątek - święci Tymoteusz i Tytus, towarzysze wypraw misyjnych św. Pawła Apostoła, a następnie biskupi i męczennicy za wiarę.

  1. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii. Odwiedziliśmy 1166 rodzin. Nie przyjęły nas 123 rodziny. Związków niesakramentalnych w naszej parafii jest 68. Rodziny, których nie zastaliśmy podczas kolędy możemy odwiedzić w innym czasie, po wcześniejszym uzgodnieniu w kancelarii parafialnej. Drodzy Parafianie pragniemy za wspólną modlitwę, okazaną Nam życzliwość jak i rozmowy z serca podziękować. Zapewniamy Was o naszej modlitwie. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii i kolędę.
  2. Komunikat Dyrektora Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Zgodnie z obowiązującym prawem podatnicy mogą przekazać 1% swojego podatku dochodowego za rok 2017 na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Zwracam się z prośbą do Państwa o ofiarność, która kosztuje tak niewiele. Proszę o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz „CARITAS BLIŹNIM”, a otrzymane środki przeznaczymy na: dożywianie ubogich, leczenie chorych, wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży oraz opiekę nad bezdomnymi. Informacja o KRS „CARITAS BLIŹNIM” znajduje się na: plakatach, obrazkach kolędowych i w Głosie Katolickim.
  3. Przypominamy o zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych w czwartek 25 stycznia. Prosimy aby te rzeczy składać na małym parkingu między górką Panny Marii a plebanią.
  4. Zmarły nasze parafianki śp. Krystyna Jóźwik z Załuzia w wieku 89 lat oraz Zenobia Dylewska z Różana w wieku 87. Wieczny odpoczynek…

wzasiegu logo w70pxrngk