Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkiego Postu (24. 03. 2019)

  1. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do obrony życia poczętego poprzez duchową adopcję. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. dr Zbigniew Pyskło z Łomży. Program rekolekcji podamy za tydzień.
  3. Szkoła Podstawowa w Różanie przystąpiła do konkursu „Zbiórka surowców wtórnych”. Dyrekcja szkoły prosi chętne osoby o dostarczenie makulatury i zgniecionych butelek PET do szkoły. Surowce można dostarczać w godzinach 8.00-14.00 do 29 marca 2019 roku.
  4. Przypominamy i zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w piątki o 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy Świętej o 9.30.
  5. Na cmentarzu grzebalnym zostało wyciętych 10 drzew oraz na 18-tu przycięto korony – „czuby”. Prosimy o uprzątnięcie z grobów patyków, trocin i pozostałości po Wszystkich Świętych – uschnięte kwiaty doniczkowe, wypalone znicze. Uczyńmy to w ramach porządków wiosennych i przedświątecznych.
  6. Przy sprzątaniu drzew na cmentarzu pracowali panowie z Pruszk: Napiórkowski Jacek, Gutowski Jan, Glinka Andrzej, Kobyliński Dariusz, Trojecki Krzysztof; z Załęża Wielkiego: Chełchowski Grzegorz i Dumała Henryk. Bóg zapłać za pracę.
  7. Ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa złożyli mieszkańcy Załęża Gartki. Bóg zapłać!

wzasiegu logo w70pxrngk