Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

III niedziela Wielkiego Postu (04. 03. 2018)

  1. W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas, by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia. Każdy z nas jest prawdziwą świątynią, w której mieszka Pan Bóg, i trzeba zatroszczyć się, by była ona dla Niego godnym mieszkaniem.
  2. Jutro Uroczystość św. Kazimierza Królewicza patrona naszej prowincji kościelnej. Przeniesiona została z racji liturgicznych - wyjątkowego charakteru Niedzieli Wielkopostnej.
  3. 8 marca (czwartek) modlimy się za wszystkie kobiety w dniu ich święta.
  4. W następną niedzielę rozpoczynamy nasze trzydniowe Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje będzie prowadził ks. biskup Kazimierz Wielikosielec z Białorusi. Prosimy tak zaplanować swoje zajęcia, aby wziąć udział w tym duchowym przygotowaniu na święta Wielkanocne.
  5. Mieszkańców poszczególnych miejscowości oraz członków Kół Żywego Różańca, jak co roku prosimy o składanie ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. Msza Święta w intencji mieszkańców bloku 6 C przy ulicy Gdańskiej,
    z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego, będzie odprawiona 3 maja o godz. 16.00.
  7. Zmarły nasze parafianki: śp. Halina Szymczak z Brzóze Małe w wieku 86 lat i śp. Zofia Głażewska z Prycanowa w wieku 96 lat: „Wieczny odpoczynek…”

wzasiegu logo w70pxrngk